بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در سال 1386 تاسیس شده است. هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دیدار مسئول بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) آبادان با مدیرمحترم حوزه علمیه امام صادق(ع)

به گزارش واحد اطلاع رسانی ، سید امیر موسوی مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در نشست پربار و سودمند با حجت الاسلام والمسلمین حاج علی نجیبی مدیر محترم حوزه علمیه امام صادق(ع) ، در محل حوزه علمیه دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش واحد اطلاع رسانی، سید امیر موسوی مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در نشست پربار و سودمند با حجت الاسلام والمسلمین حاج علی نجیبی مدیر محترم حوزه علمیه امام صادق(ع) ، در محل حوزه علمیه دیدار و گفتگو کردند .
مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان گفت: ظرفیت های فرهنگی بسیاری در منطقه وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها ، مکتب اهل بیت(ع) بویژه تفکر مهدوی را انتشار داد.
سید امیر موسوی مسئول بنیاد مهدویت شهرستان آبادان در این دیدار ادامه داد : مناسب ترین روش برای گسترش و تلطیف ارتباطات با قشر جوان جامعه موضوع مهدویت و فرهنگ انتظار و بستر سازی ظهور است.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین نجیبی نیز با تاکید بر فرهنگ مهدویت و امام شناسی گفت: برنامه های بنیاد مهدویت میبایست با مدیریت قوی و هدفمند اداره شود.
ایشان در ادامه افزودند: پرورش استاد بوسیله دوره های تخصصی و آسیب شناسی منطقه ای در اولویت برنامه‌های این بنیاد قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین نجیبی به همکاری تام و مستمر حوزه علمیه با بنیاد مهدویت و ایجاد جلسات و برنامه های ثابت و مداوم و ایجاد کارگروه منسجم حوزوی خبر داد .
در پایان مسئول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان به برخی اقدامات این بنیاد در یک ماه گذشته اشاره کرد و گزارشی از برنامه های پیش رو را ارائه دادند.
آخرین ویرایش
در 1396/12/20 00:12

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
061-53322160-53322937
آبادان، بلوار دهداری، جنب ورزشگاه تختی، کانون آزادگان، طبقه دوم
پیامک
30001366