بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در سال 1386 تاسیس شده است. هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری برنامه های ویژه نهم ربیع الاول(۷)

دیدار از خانواده معزز و معظم شهدا، برخی مدارس و بیمارستان طالقانی به اتفاق خدام مسجد مقدس جمکران و معاونت محترم فرهنگی سپاه ناحیه آبادان و اهدای پرچم مقدس جمکران به محل دیدارها مورخه ۲۶/ ۸/ ۹۷ .
دیدار از خانواده معزز و معظم شهدا، برخی مدارس و بیمارستان طالقانی به اتفاق خدام مسجد مقدس جمکران و معاونت محترم فرهنگی سپاه ناحیه آبادان و اهدای پرچم مقدس جمکران به محل دیدارها مورخه ۲۶/ ۸/ ۹۷ . به گزارش واحد اطلاع رسانی بنیادمهدویت آبادان در صبح سالروز آغاز امامت ، به اتفاق چهار نفر از خدام مسجدمقدس جمکران و در معیت معاونت محترم فرهنگی سپاه ناحیه آبادان ، با برخی از دانش آموزان مدارس دیدار بعمل آمد. در ادامه مشرف به زیارت خانواده معظم پنج شهید جنگ تحمیلی شده ، و از آنجا به بیمارستان آیت الله طالقانی جهت عیادت از بیماران و ارتقای روحیه و امید به اعتقادات مهدوی عزیمت گردید.
در بیمارستان پس از دیدار با ریاست محترم بیمارستان برادر بسیجی دلسوز و خلوق جناب دکتر کوتی ، در معیت ایشان عیادت تک تک بخشهای بیمارستان و مخصوصا بیماران صعب العلاج و سرطانی انجام شده ، که در این عیادت سعی بر اعتلاء و تقویت روحی روانی بیماران نسبت به امیدواری به شفای عاجل با توسل و ارتباط با امام زمان(عج) ، انجام گردید.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1397/10/1 22:53

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
061-53322160-53322937
آبادان، بلوار دهداری، جنب ورزشگاه تختی، کانون آزادگان، طبقه دوم
پیامک
30001366