بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در سال 1386 تاسیس شده است. هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

رابطین مهدوی مدارس شهرستان آبادان

گزارش اطلاع رسانی واحد بنیاد مهدویت شهرستان آبادان پس از مذاکرات و هماهنگی های لازم با اداره آموزش و پرورش شهرستان آبادان مقرر گردید که مرتب و متناوب کارشناسان مهدویت از طرف بنیاد جهت ارائه مطالب مهدوی به کلیه مدارس آبادان اعزام گردند. به همین منظور و به منظور توسعه و گسترش و تبیین و شاکله کار در مدارس جلسه ای با حضور معاونت محترم پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبادان برگزار گردید.
به گزارش اطلاع رسانی واحد بنیاد مهدویت شهرستان آبادان پس از مذاکرات و هماهنگی های لازم با اداره آموزش و پرورش شهرستان آبادان مقرر گردید که مرتب و متناوب کارشناسان مهدویت از طرف بنیاد جهت ارائه مطالب مهدوی به کلیه مدارس آبادان اعزام گردند. به همین منظور و به منظور توسعه و گسترش و تبیین و شاکله کار در مدارس جلسه ای در تاریخ 97/10/10 با حضور معاونت محترم پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آبادان و تقریبا بالغ بر ۱۲۰ رابط مهدوی مدارس برگزار گردید. در این جلسه معاونت محترم پرورشی آبادان ضمن تشریح جایگاه و اهمیت موضوع مهدویت همکاری و اهتمام هرچه بیشتر و بهتر از رابطین مهدوی را درخواست کردند .
در ادامه سید امیر موسوی مسئول بنیاد مهدویت آبادان در مورد حساسیت فرهنگ‌سازی و زمینه سازی مهدویت اشاره نموده و از انتشار فرقه‌های انحرافی علی الخصوص فرقه احمدالحسن یمانی و نفوذ آنها در مدارس به شدت هشدار دادند . سید امیر موسوی در ادامه صحبت ها نسبت به چگونگی اعزام کارشناس مهدویت به مدارس و سایر برنامه های پویای مهدوی از جمله تخصیص برد مهدوی ، انشای مهدوی و مسابقات با رویکرد مهدویت توضیحات لازم را ارائه دادند .
در پایان جلسه که تقریباً ۱۲۰ رابطه مهدوی از ۱۲۰ مدرسه حضور داشته‌اند سوالاتی پیرامون آسیب شناسی و راهکارهای لازم مورد بحث و گفتگو قرار گرفته شد.
آخرین ویرایش
در 1397/10/16 11:39

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
061-53322160-53322937
آبادان، بلوار دهداری، جنب ورزشگاه تختی، کانون آزادگان، طبقه دوم
پیامک
30001366