بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) آبادان در سال 1386 تاسیس شده است. هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری سلسله مباحث مهدویت در ماه مبارک رمضان

بنیاد مهدویت شهرستان آبادان همزمان با حلول ماه مبارک رمضان اقدام به تشکیل سلسله مباحث مهدویت به شکل جلسات تدریس تحت عنوان حلقه های معرفتی - مهدوی ، نموده است
بنیاد مهدویت شهرستان آبادان همزمان با حلول ماه مبارک رمضان اقدام به تشکیل سلسله مباحث مهدویت به شکل جلسات تدریس تحت عنوان حلقه های معرفتی - مهدوی ، نموده است.
به گزارش واحد اطلاع رسانی بنیاد مهدویت شهرستان آبادان این جلسات در چندین نقطه مختلف شهرستان تشکیل شده ، و در هر نقطه سه جلسه برگزار گردید.
در این سه جلسه به مباحث مهم مهمی از جمله وظایف منتظران ، علائم حتمی و شرایط ظهور، و بررسی اجمالی برخی فرقه های انحرافی پرداخته شد.
نقاط محل برگزاری این جلسات می توان به چهار نقطه مهم و استراتژیک از جمله روستای رمیله ، بخش منیوحی ، روستای طره بخاخ ، منطقه سلیچ ایستگاه ۷ ، اشاره نمود.
از آنجایی که این گام برای نخستین بار در سطح در سطح شهرستان و نقاط فوق الذکر برگزار می گردد با استقبال کم نظیر و حمایت های مردمی مواجه شده و خواستار ازدیاد و تکثیر اینچنین جلساتی در طول سال شده است.

بر همین اساس بنیاد مهدویت آبادان با تشکیل گروهی از متخصصین مباحث مهدویت قرار است که این جلسات را به طور منظم در نقاط مختلف تحت عنوان مبلغین مهدوی برگزار نموده و مباحث مهدویت را به طور کاملا برجسته و با نشاط در سطح شهرستان گسترش دهد.
آخرین ویرایش
در 1398/4/1 00:24

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
061-53322160-53322937
آبادان، بلوار دهداری، جنب ورزشگاه تختی، کانون آزادگان، طبقه دوم
پیامک
30001366